VSTUPENKY a INFO

VSTUPENKY a INFO

VSTUPENKY / PERMANENTKY / ĎALŠIE POPLATKY:

Do konca marca 2017: permanentka na celý festival: 10 eur výhradne pre držiteľov vernostnej FestDobre karty a na info@festdobre.sk
apríl-máj: 12 eur
jún-júl: 15 eur
na mieste 18 eur
jednodňové vstupenky na mieste: 12, eur
(je možné, že na facebooku v skupine: https://www.facebook.com/groups/festdobre alebo udalosti: https://www.facebook.com/events/1234193079959086/?fref=ts ) beží výrazne lacnejšia akcia ako v ticketingových spoločnostiach, preto sa pridaj do skupiny a udalosti pre aktuálne informácie.
Predpredaj cez ticketportal, ticketart, inviton: https://inviton.sk/event/festdobrerybniky

ZŤP po predložení preukazu: zdarma
Sprievodná dokladovaná osoba: platí bežnú cenu

Deti do 140cm: zdarma
Stanovanie a parking na priľahlom asfaltovom parkovisku: zdarma
karavany: možný príchod len do piatku 10:00 a odchod najskôr v nedeľu ráno: poplatok za karavan 10,- eur za deň, prípojka: 3,5 eur za deň
motorky: parkovanie bezplatne na asfaltovom parkovisku. Vo vnútri v areáli jedine príchodzím do piatku 10:00 a s odchodom v nedeľu ráno najskôr bez možnosti opustiť areál – poplatok 3 eur za celý pobyt.
karavany možný príchod len po mailovej dohode na info@festdobre.sk a to z kapacitných dôvodov počas konania festivalu avšak s príchodom najneskôr do piatka 10:00. Poplatok na celý festival 10:00

Stanovanie pri aute je za poplatok 6,- eur na celý pobyt a je možné len príchodzím vo štvrtok do 21:00. Vozidlo musí byť v areáli odstavené a môže sa s ním odísť najskôr v nedeľu ráno. Stanovanie s autom je súčasťou stanového mestečka a dôrazne Vás žiadame, aby ste vozdilá nemali počas festivalu naštartované a nemali ani zapnutú hudbu v aute a to s ohľadom na ostatných stanujúcich.

Do areálu je možné prísť od štvrtku 10:00 a areál treba opustiť do nedele 18:00.

AKO SA K NÁM DOSTAŤ?:
Autom: z D1 zjazd na Trenčín – Juh smer na Trenčín, Bánovce nad Bebravou, Zvolen, približne po 600 metroch uvidíš po ľavej strane značenie FestDobre PARKING. Je to tesne pred čerpacou stanicou DALI OIL (DALI TRANS), ktorá je na pravej strane. Z Trenčína, Bánoviec je to logicky z opačnej strany cca 600 metrov pred nájazdom na D1, len niekoľko metrov za čerpacou stanicou DALI OIL uvidíš odbočku na FestDobre PARKING.

PARKOVANIE:

INFORMÁCIE PRE MAJITEĽOV PSOV:

Vstup so psíkom na vôdzke je dovolený a musíte mať vlastné vrecko na exkrementy. Žiadame majiteľov psíkov, aby boli zodpovední voči ostatným návštevníkom! Len na Vás záleží, či budeme v budúcnosti púšťať psíkov do areálu.

FESTDOBRE VERNOSTNÁ KARTA:

2 komentáre k článku “VSTUPENKY a INFOPridajte vlastný →

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *