FestDobréRybníky 2018 a prvé mená v programe

FestDobréRybníky 2018 a prvé mená v programe

Viac nám to žije na facebooku, kde aj v skupine FestDobre.sk rátame okolo 8000 členov. Ďakujeme za podporu a prinášame aspoň prvé informácie o programe na rok 2018:
FestDobréRybníky v roku 2018 privítajú aj už zabookované kapely a interpretov ako: svetová COUNTRY STAR – LUAN PARLE, jeden z najlepších juhoafrických bluesmanov GERALD CLARK, BUTY, ALLAN MIKUŠEK, JAROSLAV SAMSON LENK, PETER JANKU, COP, BOBOVA DIÉTA, NEZNÁMI, ROMAN HORKÝ (KAMELOT), MAOK, WOLFSHEART ft. ROBERT HORAK (AT), JURAJ „ĎURI“ HNILICA, POUTNÍCI, KATEA, DIVOZEL, ĽUBO KONEČNÝ, PEPA NOS, KRÁĽOVÁ a KOMPAS, KALUMET, KATKA KRAJČOVIECHOVÁ, THE FATHERS, ZATÚLANÍ, ROBO HULEJ, NANY HUDÁK, … ďalších interpretov budeme postupne pridávať. Nebudú chýbať ani remeselné trhy, workshopy, prednášky, rozhovory, súťaže a atrakcie.

Hlavné pódium bude na lúke pri rybníku (podobne ako prvý rok po presťahovaní sa z Jaslovských Bohuníc, ale bližšie k rybníku). Komorná scéna bude v novom remeselnom mestečku, kde nájdete aj zdravú stravu pre vegetariánov, chill out zónu, čajovňu, kde na Vás čakajú prednášky, tvorivé dielne, workshopy, rozhovory, divadlo, zoznamka). Táto zóna sa nachádza pri ohnisku pri vstupe do autostanového mestečka. Táto zóna, kde bude z piatka na sobotu aj táborák nám poskytne priestor aj v noci zo soboty na nedeľu, kde bude naozaj romantično. Na nočnej scéne sa predstaví okrem iných aj MAOK, či WOLFSHEART a uvítame s láskou a pokojom slnko.
Vstup do autostanového mestečka (možnosť stanovania pri aute za poplatok) bude len s vopred zakúpeným parkovacím lístkom so samostatným vjazdom. V priestoroch autostanového mestečka je zakázané používať vlastné grily a je z kapacitných, technických a bezpečnostných dôvodov bez prístupu elektriky. Vynasnažíme sa, aby ste mali v areáli možnosť dobiť si mobilné telefóny.
Z „autostanového“ mestečka sa dostanete hlavným vstupom od detského mestečka ako aj vyznačenou uličkou pri WC a sprchách aby ste nemuseli chodiť naokolo.
Parking na veľkom asfaltovom parkovisku je bezplatný, stanovanie na lúke pri hľadisku je bezplatné. V oboch stanových mestečkách prosíme dodržiavať nočný kľud od 01:00-8:00. Buďte prosím tolerantní k ostatním a využite na jam session ostatné priestory než stanové mestečko. Priestoru je všade dosť. Jam session a hranie a spievanie je možné v gastrozóne, kde vytvoríme pre tieto účely spolu s gastropartnermi čo najlepšie podmienky. Jamovať sa bude dať aj v altánku pri bufete Farma Ryby. Na mieste bude aj vyhradené miesto pre stanovanie rodín s ďeťmi.
Cena za sprchy, bazén i toalety je zohľadnená už v cene permanentky a nebude účtovaná zvlášť.
Na rybníkoch je prísny zákaz kúpania a to z hľadiska hygienického i bezpečnostného. Ak chcete používať vlastné lode – jedine s plávacími vestami a bez motora. Na mieste pôsobí hasičská hliadka so záchranným člnom a žiadame dodržiavať jej pokyny.
Festival je dogfriendly a horsesfriendly avšak žiadame, aby ste mali svojich miláčikov na vôdzke a prípadné exkrementy si po nich zbierali. Nedopustili tiež aby značkovali stany, či príslušenstvo festivalu (ako ohrady, ploty, banery, či reproduktory.
Jam session ako aj live kapela bude aj v priestoroch gastrozóny vo veľkokapacitnom stane.
PREDPREDAJ: 200ks za akciovú predpredajovú cenu: 12,-eur a len do 1.9.2017. Cena sa postupne bude zvyšovať. Na mieste: 22,- eur
predpredaj aj na: info@festdobre.sk
https://inviton.sk/event/festdobrerybniky2018
https://www.ticket-art.sk/festivaly/festdobrerybniky-2018-13965/

0 komentárov k článku “FestDobréRybníky 2018 a prvé mená v programePridajte vlastný →

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *