FestDobréRybníky 2016

FestDobréRybníky 2016

FestDobréRybníky 29.-30.7.2016

Pokračovanie úspešného podujatia pod hlavičkou FestDobre, kde sa sťahujeme na miesto väčšie, romantickejšie, krajšie s veľkým potenciálom. Rybníky v katastrálnom území Opatovce (pri Trenčíne) budú dejiskom festdobrého podujatia, ktoré si nesie viac než dobré meno z 9 ročníkov FestDobréBohunice. Ten desiaty bude veľmi úprimný a zažijete tam nielen to na čo ste boli zvyknutí v Jaslovských Bohuniciach, ale vďaka skvelému areálu – novému campu aj na novinky. Samozrejme nebude chýbať ani väčšie stanové mestečko, ktoré naďalej zostáva bezplatné, pribudne parking aj pre karavany a motorkárov a samozrejme tým, že sme na rybníkoch možnosť nielen rybolovu, ale aj vodáckych súťaží. Termín zostáva nezmenený a tradičný ako posledných deväť rokov.

Hudobný Program a časť sprievodného programu:
FestDobréRybníky 2016

Piatok 29.7.2016
od 16:00 /scéna FestDobráLúka
Lekra
Zatúlaní
Kalumet
Divozel
Poutníci
Wabi Daněk
Roman Horký
Neznámi

scéna pri FestDobromTáboráku:
„Prekvapenie“

Sobota 30.07.16
festdobréránko 8:00 ala „v zdravom tele zdravý duch

scéna FestDobréMestečko od 10:00:
workshopy, prednášky

areál rybníkov a priľahlých lúk od 11:00: súťaže, atrakcie, športové súťaže

scéna FestDobre na jeden mikrofon cca od 11:00:
René Souček
Jan Hurtik
Dano Gerek
Lýdia Novotná
Monty
Lubo Konečný
Jana Máčovská

Láska Tu mestečko (bazén a okolie bazéna) od 16:00 – Singles Party – Zoznamka pre nezadaných

od 16:00 /scéna FestDobráLúka
Trampas
Mince vo fontáne
Katea
Karpatské Horké
Jaroslav Samson Lenk
Bobova Dieta
Allan Mikušek
COP

scéna pri FestDobromTáboráku od 00:01:
Prekvapenie

zmena programu vyhradená

Priatelia zdieľajte Vaše FestDobréRybníky s Vašimi priateľmi na Facebooku a pomôžete nám tak pre Vás zabezpečiť to naozaj pravé FestDobré. ďakujeme za podporu a zdieľanie.
Presná lokalizácia je: 48.859873, 17.964589

8 komentárov k článku “FestDobréRybníky 2016Pridajte vlastný →

  1. Ako je to s dopravou? Bude nejaká kyvadlovka? Viete dať nejaké informácie, ako sa tam dá dopraviť bez auta?

    Diky moc.

    1. kyvadlovku vybavujeme z TN. Pre slabší záujem (všetci sú zdá sa motorizovaní) pojde v piatok len jeden spoj zo stanice TN vo vecernych hodinach… a v sobotu tiez zatial jeden spoj… viac informácií v pondelok ráno na stranke a na FB

  2. Fest dobré rybníky 2016 ma príjemne prekvapili svojou otvorenou atmosférou. Na to, že to bol prvý ročník preložených „Bohuníc“ vyšlo takmer všetko na jednotku. Samozrejme, že nie vždy a nie všetko bolo ideálne, ale o negatívach sa teraz zmieňovať nebudem. Chápem, že Cali so svojím organizačným teamom mali tých starostí v ostatných týždňoch dosť. Patrí im odo mňa osobne ( a myslím si, že od veľkej väčšiny prítomných ) jedno veľké ĎAKUJEM. Cítil som sa tam dobre, stretol som sa s pár kamarátmi, ktorých som mesiace a roky nevidel. A výber programu bol naozaj skvelý. Chlapci, len tak ďalej. A nedajte sa znechutiť nejakými neprajníkmi z Bo………..

  3. Ideme dalej. Bolo to skvele. Vsetci vysmiati. Uz sa neviem dockat buduceho rocnika. Nedostatky odstranime a posunieme Fest Dobre Rybniky na inu uroven. Peace

  4. Ďakujeme Milan, práve Vy ste vytvorili „festdobre“ a ja som Vám spolu s priateľmi a ostatnými návšetvníkmi a kapelami za to nesmierne vďačný. Netreba písať o negatívach. Ľudia to myslím veľmi rýchlo pochopili, čo sa udialo. Som rád, že tí správni ľudia zostali verní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *